Farista Almas Pointer

- STELLA CRAZY MAGIC -

Staffordšírský bulteriér Stella Crazy Magic
Plemeno: Staffordšírský bulteriér
Narozena: 21.7.2021
Chovatel: Ing. Štefan Čiada, Slovensko
DKK: A/A

CHOVNÁ FENA

Rodokmen: ZDE

Staffordšírský bulteriér Stella Crazy Magic


Mufinek není pes, je to náš zázrak. Mafiánka se k nám dostala neplánovaně v ten nejtěžší rok, který jsme jako rodina prožili.
Nikdy jsem neměla v plánu vlastnit jiné plemeno než pointra. Pointři jsou mou součastí a nadále budou. Ale co dokázal tento maličkatý tvoreček, tahle maličkatá dušička, je neskutečné. Mafiánko naše, všichni Ti z celého srdce děkujeme. Tolik lásky a pozitivního pohledu na svět v 14kg...to je neskutečné.
Nikdy jsme psa typu bull nevlastnili ani jsme neměli s tímto plemenem zkušenosti. Jenže tady šlo všechno naprosto bez problému. Nikdy ji nikdo nic neučil ...ale tahle malá dušička umí všechno. Chvilku kouká no a pak jde a prostě to udělá. Společně s pointry se pravidelně účastní honů, vyhánění zvěře, krmení a všech jiných aktivit v honitbě.
S Mafiánkou jsme zkusili i výstavy vedla si velice dobře. V roce 2023 se stala chovnou fenou levou zadní...jako by nic. Prostě se kouká a pak jde a udělá to.
Jsem nesmírně vděčná za to jakou psí rodinku jsme doma vytvořili. Všichni jsou jedineční, všechny miluju ale Mafiánek je prostě náš zázrak.

Staffordšírský bulteriér Stella Crazy Magic Staffordšírský bulteriér Stella Crazy Magic Staffordšírský bulteriér Stella Crazy Magic Staffordšírský bulteriér Stella Crazy Magic Staffordšírský bulteriér Stella Crazy Magic Staffordšírský bulteriér Stella Crazy Magic Staffordšírský bulteriér Stella Crazy Magic Staffordšírský bulteriér Stella Crazy Magic Staffordšírský bulteriér Stella Crazy Magic Staffordšírský bulteriér Stella Crazy Magic Staffordšírský bulteriér Stella Crazy Magic Staffordšírský bulteriér Stella Crazy Magic Staffordšírský bulteriér Stella Crazy Magic

Internetové stránky a grafika pro chovatele, psí fotograf cernohubova.com