Farista Almas Pointer

- MYPOINT'S NIGHT CRYSTAL -

Pointer MYPOINT'S NIGHT CRYSTAL
Plemeno: Pointer
Narozena: 7.4.2022
Chovatel: Karolina Baron, PolskoRodokmen: ZDE
Pracovní zkoušky: ZDE

Pointer Mypoint's Night Crystal


Coco - moje Coco, moje krásná, drzá Coco je dcerou mého Zeuska a krásné fenky "You are my biggest dream" taky Coco. Karolína Baron mne začátkem roku 2022 oslovila ohledně možnosti krytí Zeusem. Slovo dalo slovo a v dubnu se narodilo 7 překrásných holčiček - jedna jako druhá. A jedna z nich byla moje Coco. Coco pro mne znamená strašlivě moc! Je to můj zhmotněný sen. Prostě moje Coco.
Je to moje přenádherná, správně drzá holka. Je naprosto nekonfliktní ale je to osobnost a dává to patřičně najevo - pravou pointří povahou. Je nositelkou, pro mne, úžasného rodokmenu, kterého si nesmírně vážím. Nahlédněte sami v sekci "rodokmen".
Toto spojení se nám společně s Karolínou velice vydařilo důkazem jsou všechny sestry, které jsou velmi úspěšné na poli výstavním ale některé i na poli pracovním.
Hrdě a se vší pokorou doufám že bude skvělou mámou v mé chovatelské stanici.
Coco, děkuji Ti! jsi můj parťák moje kámoška a moje malá holčička.

Pointer Pointer Mypoint's Night Crystal Pointer Mypoint's Night Crystal Pointer Mypoint's Night Crystal Pointer Mypoint's Night Crystal Pointer Mypoint's Night Crystal Pointer Mypoint's Night Crystal Pointer Mypoint's Night Crystal Pointer Mypoint's Night Crystal

Internetové stránky a grafika pro chovatele, psí fotograf cernohubova.com