Farista Almas Pointer

- GCh. CHRIS ZE ŠTÍPEK -

Německý ohař krátkosrstý GCh. CHRIS ZE ŠTÍPEK
Plemeno: Německý ohař krátkosrstý
16.5.2009 - 3.10.2022
Chovatel: Müller Luděk
Plnochrupý
CHOVNÝ PES

Výstavní výsledky: ZDE
Rodokmen: ZDE
Pracovní zkoušky: ZDE

ČESKÝ GRAND ŠAMPION
ČESKÝ ŠAMPION
SLOVENSKÝ ŠAMPION


Na vyžádání rádi zašleme veškeré tabulky, diplomy a dokumenty.

Německý ohař krátkosrstý Ch. CHRIS ZE ŠTÍPEK


Z výstavních posudků:
"Pes tmavě hnědý bělouš, 65cm, středně silné kostry, chrup úplný, skus nůžkový, oko hnědé, dlouhý suchý krk, vynikající hřbetní i spodní linie, výrazné samčí hlavy, pes ve všech partiích bez vady, typický představitel plemene!"

Chris je velmi chuťový, vášnivý aportér a již od mala nadšený vodař. Má daleké hledání v poli, ale taktéž dokáže pracovat po ráně. S radostí dlouze a poctivě hledá v poli rákosu i na hladině. Nos 4, bez jakékoliv reakce na výstřel. Na barvě hlásí. Ostrý na škodnou. V praxi se ukázal jako neúnavný a vášnivý pracant.
Chrisulka je elegantní temperamentní pes s inteligentní a velice přátelskou povahou. Jeho velká vášeň je jakákoliv práce. Má velice rád děti, věnuje se canisterapii. Je plně využíván v myslivecké praxi jako pracovní pes. Chris se pravidelně účastní zkoušek a výstav jak v České republice, tak i v zahraničí. Chrisík je mou obrovskou srdeční záležitostí.

Nekonečné díky Luďkovi, Zuzce a Martině Müllerovým za tohoto fantastického a jedinečného psa! DÍKY!

Německý ohař krátkosrstý Chris ze Štípek Německý ohař krátkosrstý Chris ze Štípek Německý ohař krátkosrstý Chris ze Štípek Německý ohař krátkosrstý Chris ze Štípek Německý ohař krátkosrstý Chris ze Štípek Německý ohař krátkosrstý Chris ze Štípek Německý ohař krátkosrstý Chris ze Štípek Německý ohař krátkosrstý Chris ze Štípek Německý ohař krátkosrstý Chris ze Štípek

Internetové stránky a grafika pro chovatele, psí fotograf cernohubova.com