Německý ohař krátkosrstý a anglický pointer / Chovatelská stanice Farista Almas

English
Německý ohař krátkosrstý - Chris ze Štípek Německý ohař krátkosrstý - Chris ze Štípek

Plemeno: Německý ohař krátkosrstý
Narozen: 16.05.2009
Chovatel: Müller Luděk
Majitel: Sára Kršíková Pešatová (CHS Farista-Almas)
Výška: 65cm
Váha: 35kg
Plnochrupý
CHOVNÝ PES

Výtažky z výstavních posudků:
Pes tmavě hnědý bělouš, 65cm, středně silné kostry, chrup úplný, skus nůžkový, oko hnědé, dlouhý suchý krk, vynikající hřbetní i spodní linie, výrazné samčí hlavy, pes ve všech partiích bez vady, typický představitel plemene!!!

Lovecké vlastnosti: Chris je velmi chuťový, vášnivý aportér a již od mala nadšený vodař. Má daleké hledání v poli, ale taktéž dokáže pracovat po ráně. S radostí dlouze a poctivě hledá v poli rákosu i na hladině. Nos 4. Bez jaké koly reakce na výstřel. Na barvě hlásí. Ostrý na škodnou. V praxi se ukázala, jako neúnavný a vášnivý pracant.

O Chrisíkovi
Chrisulka je elegantní temperamentní pes s inteligentní a velice přátelskou povahou. Jeho velká vášeň je jakákoliv práce. Má velice rád děti, věnuje se canisterapii. Je plně využíván v myslivecké praxi, jako pracovní pes. Chris se pravidelně účastní zkoušek a výstav jak v České republice, tak i v zahraničí.
Chrisík je mou obrovskou srdeční záležitostí.


Nekonečné díky Luďkovi, Zuzce a Martině Müllerovým za tohoto fantastického a jedinečného psa! DÍKY!

Výstavy: kompletní výsledky ZDE    Rodokmen: ZDE    Zkoušky: kompletní výsledky ZDE   


Chrisova galerie:

Německý ohař krátkosrstý - Chris ze Štípek Německý ohař krátkosrstý - Chris ze Štípek Německý ohař krátkosrstý - Chris ze Štípek Německý ohař krátkosrstý - Chris ze Štípek Německý ohař krátkosrstý - Chris ze Štípek Německý ohař krátkosrstý - Chris ze Štípek Německý ohař krátkosrstý - Chris ze Štípek Německý ohař krátkosrstý - Chris ze Štípek Německý ohař krátkosrstý - Chris ze Štípek Německý ohař krátkosrstý - Chris ze Štípek


Made by Eva Černohubová - fefi.wz.cz

návštěv

(c)2012 / Kopírování obsahu stránek bez našeho souhlasu není dovoleno.